Mersin Günlük Kiralık Daire

 

Mersin Günlük Ev Nasıl Kiralanır ?

Mersin Günlük Kiralık Ev, iş seyahatleri, günübirlik geziler gibi nedenlerden dolayı ev arıyorsanız Mersin’de Günlük Kiralık Ev için tam aradığınız yerdesiniz. Mersin Günlük kiralık ev sizlere çevre otellere nazaran oldukça ekonomik konaklama imkanı sunmaktadır.  Mersin’de günlük kiralık evleri kullanabilirsiniz.

Uzun ve kısa süreli konaklamalarınız için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm detaylar sizin için düşünüldü. Ev konforunda mutfağınızda yemeğinizi hazırlarken, odanızın temizliği için ise siz değerli konuklarımızın yorulmasını istemiyoruz. Günlük kullanımlar ya da kısa konaklamalar için, hem güvenli hem ekonomik hem de rahat bir ortam arıyorsanız, Mersin Günlük Kiralık Evler size bu imkanları sunmaktan, gurur duyar!

Kendi yemeklerinizi hazırlayabileceğiniz konaklama birimleri, Ayrıca elektrikli su ısıtıcısı, buzdolabı, set üstü ocak ve küçük ev aletleriyle donatılmış bir mutfak bulunmaktadır.Banyolarda ücretsiz banyo malzemeleri ve havlu mevcuttur. Odalarımızın tümünde çamaşır makinesi mevcut olup ayrıca kuru temizleme hizmeti ücretli olarak verilmektedir.